KDO JSME

Jsme dvě kreativní duše, které baví společně tvořit.

A co vlastně máme společného? Lásku k fotografování. Klára je „CANONista“ a Jonáš „NIKONista“, ale konkurenční boj u nás neprobíhá. Nejraději fotíme portréty, přírodu a reportáže. Stále u nás hraje jakákoliv hudba (od punk-rocku po indie folk). Rádi utíkáme z víru velkoměsta do ticha přírody. A taky máme plné police knih (ještě že existuje knihovna a nemusíme si vše kupovat, jinak bychom to už neměli kam dávat).

Jonáš s oblibou sleduje sporty – zejména fotbal a NFL –, chodí běhat, zahraje si rád na počítači zajímavou hru (Zaklínač 3 vede!) anebo si čas od času zabrnká na baskytaru. A jako korektor se dostane k zajímavému čtení.


Klára je fotografka tělem i duší (tvorba www.klaravohrnova.cz), věnuje se i další kreativní činnosti, zajímá ji vše kolem ženství a porodů, miluje tanec, osobní seberozvoj a stále vymýšlí a realizuje různé projekty. A taky velmi často začíná cvičit jógu.

Původně byl náš blog zaměřený na veganství. Později jsme rozvolňovali a nakonec jsem zvolili lifestylový směr. Je tedy zkrátka o nás, našem životě, fotografování, cestování, ale veganství tu stále hraje svoji roli.

Přes rok jsme vydávali e-magazín Vegazín: zdravě a eticky. Založili jsme web Veganská svatba.

5 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

ste dvaja krasni ludia, som stastna ze som nasla vasu stranku :) fakt sa velmi tesim, je tu kopec dobrych clankov a inspiracie

Jonash.Claireh Vé řekl(a)...

Děkujeme moc. Budeme se snažit být nadále inspirací :)

Anonymní řekl(a)...

Jste skvělí a už od pohledu hrozně sympatičtí lidé! Moc vám fandím, ať se daří.:-)

Monika Valová řekl(a)...

Jste inspirativní a sympatičtí! Jde z vás cítit láska, takže jen prvních pár kliknutí a mám zlepšenou náladu. Určitě si tady ráda znovu zaskočím.

Claireh řekl(a)...

Děkujeme Moniko, to nás velmi těší, že naše řádky na ostatní působí takovým dojmem :) A určitě si sem občas zaskočte, chystáme spoustu zajímavých informací ;-)

Okomentovat