Kdo jsme


Jsme dvě spřízněné duše z Prahy na cestě za životním dobrodružstvím, kterou zpečetila 16. září 2015 naše svatba v Prachovských skalách. Nejraději fotíme reportáže, portréty nebo přírodu. Milujeme hudbu (třeba punk-rock nebo indie folk), psaní, veganství a vše kolem něj. Rádi utíkáme z víru velkoměsta do ticha přírody. Nežijeme sami, ale domácnost sdílíme s kočkou a psem. Mimo tvorby blogu se s chutí začteme do knížky nebo pustíme film či nějaký sitcom. Jonáš s oblibou sleduje sporty jako fotbal, NFL či NHL, anebo si čas od času zahraje na baskytaru. Klárka má zase ráda jógu, práci v sociálních službách a občas i vaření. Společně objevujeme zázraky veganského života a rádi bychom prostřednictvím tohoto blogu svému okolí ukázali, že to jde i jinak - soucitně ke zvířatům a šetrně k životnímu prostředí.

5 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

ste dvaja krasni ludia, som stastna ze som nasla vasu stranku :) fakt sa velmi tesim, je tu kopec dobrych clankov a inspiracie

Jonash.Claireh Vé řekl(a)...

Děkujeme moc. Budeme se snažit být nadále inspirací :)

Anonymní řekl(a)...

Jste skvělí a už od pohledu hrozně sympatičtí lidé! Moc vám fandím, ať se daří.:-)

Monika Valová řekl(a)...

Jste inspirativní a sympatičtí! Jde z vás cítit láska, takže jen prvních pár kliknutí a mám zlepšenou náladu. Určitě si tady ráda znovu zaskočím.

Claireh řekl(a)...

Děkujeme Moniko, to nás velmi těší, že naše řádky na ostatní působí takovým dojmem :) A určitě si sem občas zaskočte, chystáme spoustu zajímavých informací ;-)

Okomentovat