KDO JSME

Jsme dvě kreativní duše, které baví společně tvořit.

A co vlastně máme společného? Lásku k fotografování. Klára je „CANONista“ a Jonáš „NIKONista“, ale konkurenční boj u nás neprobíhá. Nejraději fotíme portréty, přírodu a reportáže. Stále u nás hraje jakákoliv hudba (od punk-rocku po indie folk). Rádi utíkáme z víru velkoměsta do ticha přírody. A taky máme plné police knih (ještě že existuje knihovna a nemusíme si vše kupovat, jinak bychom to už neměli kam dávat).

Jonáš s oblibou sleduje sporty – zejména fotbal a NFL –, chodí běhat, zahraje si rád na počítači zajímavou hru (Zaklínač 3 vede!) anebo si čas od času zabrnká na baskytaru. A jako korektor se dostane k zajímavému čtení.


Klára je fotografka tělem i duší (tvorba www.klaravohrnova.cz), věnuje se i další kreativní činnosti, zajímá ji vše kolem ženství a porodů, miluje tanec, osobní seberozvoj a stále vymýšlí a realizuje různé projekty. A taky velmi často začíná cvičit jógu.

Původně byl náš blog zaměřený na veganství. Později jsme rozvolňovali a nakonec jsem zvolili lifestylový směr. Je tedy zkrátka o nás, našem životě, fotografování, cestování, ale veganství tu stále hraje svoji roli.

Přes rok jsme vydávali e-magazín Vegazín: zdravě a eticky. Založili jsme web Veganská svatba.

6 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

ste dvaja krasni ludia, som stastna ze som nasla vasu stranku :) fakt sa velmi tesim, je tu kopec dobrych clankov a inspiracie

Unknown řekl(a)...

Děkujeme moc. Budeme se snažit být nadále inspirací :)

Anonymní řekl(a)...

Jste skvělí a už od pohledu hrozně sympatičtí lidé! Moc vám fandím, ať se daří.:-)

Unknown řekl(a)...

Jste inspirativní a sympatičtí! Jde z vás cítit láska, takže jen prvních pár kliknutí a mám zlepšenou náladu. Určitě si tady ráda znovu zaskočím.

Claireh řekl(a)...

Děkujeme Moniko, to nás velmi těší, že naše řádky na ostatní působí takovým dojmem :) A určitě si sem občas zaskočte, chystáme spoustu zajímavých informací ;-)

Anonymní řekl(a)...

Milá Kláro, milý Jonáši, jste úžasní lidé, přeji Vám jenom to nejlepší! Moc Vám děkuji za Vaše krásné inspirativní stránky ... To, co děláte, má hluboký smysl ... Velice si Vás vážím! M.

Okomentovat